Aday Öğrenci

 

Aday Öğrencimiz

Ülkemiz, Türk coğrafyasının, Ortadoğu ve Afrika’nın eğitim üssü olma yolunda önemli adımlar atmıştır. İstanbul bu sürecin odağında yer almaktadır. İstanbul önümüzdeki yıllarda dünyadaki eğitim başkentlerinden biri olacaktır. Biz, Avrupa Meslek Yüksekokulu olarak bu süreçte etkili ve önemli bir aktör olmak istiyoruz. 

Geleceğimizi, uluslararası işgücü piyasasının taleplerini karşılayacak etkili ve verimli meslek insanları yetiştirmeye odakladık. İyi yetişmiş özgüveni yüksek, mesleki becerileri üst düzeyde, yabancı dil bilen bir genç için dünyanın her yeri iş alanıdır; her yeri kendini gerçekleştirebileceği bir fırsatlar ortamıdır. Birey odaklı, dünya merkezli bir mesleki eğitim vizyonunu benimsedik. Binlerce öğrenci yetiştirmiş Avrupa Eğitim Vakfı Okullarının birikimi ve imkânları arkamızdadır. İstanbul’un bütün eğitim olanakları ve fırsatları yanımızdadır. Dünyaya açık kurumsallaşma anlayışımızla dünyadaki seçkin eğitim kurumlarının birikimlerini paylaşacağız. Onun için ’Meslek için varız Gelecek için varız’ diyoruz.

Hizmet binamızla; genç, dinamik, ve motivasyonu yüksek, alanında uzman ve deneyimli akademik kadromuzla tarih, kültür, sağlık, ticaret, sanayi ve ulaşımın  en merkezi bölgelerinden biri olan Zeytinburnu’nda akademik hayata başladık, büyüyoruz ve gelişiyoruz

Başta Balıklı Hastanesi olmak üzere çözüm ortaklarımızın da desteğiyle özellikle sağlık ve bilişim alanında sektörün kalbi olmak istiyoruz. Pedagojinin insanca sıcaklığı, mesleki eğitimin bilgiden uygulamaya, uygulamadan bilgiye hayatla bütünlüğü gücümüzdür. Meslek sahibi olmanın önce iyi bir insan olmaktan geçtiğine inanan, uluslararası nitelikte mesleki eğitim almak isteyen genç arkadaşlarım “Bizi araştırın, tanıyın ve tercihinizi öyle yapın. Geleceğiniz geleceğimizdir.”

Başarılar dileriz.

Dr. Öğr. Üyesi  Ghassan İSSA

Müdür

Ahmet Haşim Sokak No:5/1 Kazlıçeşme Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye